Ethereum Fundraiser (1.0.0) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: None
vi: Không có

en: Center
vi: Giữa

en: none
vi: không có

en: Position
vi: Vị trí

en: Left
vi: Trái

en: Right
vi: Phải

en: About
vi: Giới thiệu
