EtherAPI (1.0.0-rc1) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
de: Konfiguration speichern

en: Language
de: Sprache

en: Currency
de: Währung

en: The configuration options have been saved.
de: Die Konfigurationsoptionen wurden gespeichert.

en: Settings
de: Einstellungen

en: Payment
de: Zahlung

en: Sum
de: Summe
