EtherAPI (1.0.0-rc1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Language
nl: Taal

en: Currency
nl: Valuta

en: The configuration options have been saved.
nl: De instellingen zijn opgeslagen.

en: Settings
nl: Instellingen

en: Payment
nl: Betaling

en: Sum
nl: Som
