EtherAPI (1.0.0-rc1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Language
pl: Język

en: Currency
pl: Waluta

en: The configuration options have been saved.
pl: Konfiguracja została zapisana.

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Payment
pl: Płatność

en: Sum
pl: Suma
