EtherAPI (1.0.0-rc1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
pt: Guardar configuração

en: Language
pt: Idioma

en: Currency
pt: Moeda

en: The configuration options have been saved.
pt: As opções de configuração foram guardadas.

en: Settings
pt: Definições

en: Payment
pt: Pagamento

en: Sum
pt: Soma
