EtherAPI (1.0.0-rc2) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: Currency
cs: Měna

en: Default currency
cs: Výchozí měna

en: The configuration options have been saved.
cs: Nastavení bylo uloženo.

en: Settings
cs: Nastavení

en: Payment
cs: Platba
