EtherAPI (1.0.0-rc2) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: The configuration options have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Settings
he: הגדרות

en: Payment
he: תשלום

en: Sum
he: סְכוּם
