EtherAPI (1.0.0-rc2) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
hi: नये संरुप को संरक्षित करें।

en: Currency
hi: मुद्रा

en: Default currency
hi: डिफ़ॉल्ट मुद्रा

en: The configuration options have been saved.
hi: विन्यास विकल्प सेव कर लिए गया है।

en: Settings
hi: स्थापनायें
