EtherAPI (1.0.0-rc2) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: Currency
hu: Pénznem

en: Default currency
hu: Alapértelmezett pénznem

en: The configuration options have been saved.
hu: A beállítások mentése megtörtént.

en: Settings
hu: Beállítások

en: Payment
hu: Fizetés

en: Sum
hu: Összegzés
