EtherAPI (1.0.0-rc2) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
id: Simpan konfigurasi

en: Currency
id: Mata uang

en: Default currency
id: Mata uang bawaan

en: The configuration options have been saved.
id: Opsi-opsi konfigurasi sudah disimpan.

en: Settings
id: Pengaturan

en: Payment
id: Pembayaran

en: Sum
id: Jumlah
