EtherAPI (1.0.0-rc2) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Currency
lt: Valiuta

en: Default currency
lt: Numatytoji valiuta

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Payment
lt: Mokėjimas
