EtherAPI (1.0.0-rc2) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Currency
uk: Валюта

en: Default currency
uk: Базова валюта

en: The configuration options have been saved.
uk: Параметри конфігурації були успішно збережені.

en: Settings
uk: Налаштування

en: Payment
uk: Оплата

en: Sum
uk: Сума
