EtherAPI (1.0.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Language
az: Dil

en: The configuration options have been saved.
az: Konfiqurasiya seçimləri yadda saxlanıldı.

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Sum
az: Cəm
