EtherAPI (1.0.0) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Language
et: Keel

en: Currency
et: Valuuta

en: The configuration options have been saved.
et: Seadistusvalikud on salvestatud.

en: Settings
et: Seaded

en: Payment
et: Maksmine

en: Sum
et: Summa
