EtherAPI (1.0.0) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Language
gl: Idioma

en: Currency
gl: Divisa

en: The configuration options have been saved.
gl: Gardáronse as opcións de configuración.

en: Settings
gl: Axustes

en: Payment
gl: Pagamento

en: Sum
gl: Suma
