EtherAPI (1.0.0) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: Language
oc: Lenga

en: Currency
oc: Devisa

en: The configuration options have been saved.
oc: Las opcions de configuracion son estadas enregistradas.

en: Settings
oc: Paramètres

en: Payment
oc: Pagament

en: Sum
oc: Somme
