EtherAPI (1.0.1-rc2) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: Currency
da: Valuta

en: Default currency
da: Standardvaluta

en: The configuration options have been saved.
da: Indstillingerne er blevet gemt.

en: Settings
da: Indstillinger

en: Payment
da: Betaling
