EtherAPI (1.0.1-rc2) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
es: Guardar configuración

en: Currency
es: Moneda

en: Default currency
es: Moneda predeterminada

en: The configuration options have been saved.
es: Se han guardado las opciones de configuración.

en: Settings
es: Configuración

en: Payment
es: Pago

en: Sum
es: Suma
