EtherAPI (1.0.1-rc2) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
fr: Enregistrer la configuration

en: Currency
fr: Devise

en: Default currency
fr: Devise par défaut

en: The configuration options have been saved.
fr: Les options de configuration ont été enregistrées.

en: Settings
fr: Paramètres

en: Payment
fr: Paiement

en: Sum
fr: Somme
