EtherAPI (1.0.1-rc2) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: Currency
hr: Valuta

en: Default currency
hr: Predefinirana valuta

en: The configuration options have been saved.
hr: Postavke spremljene.

en: Settings
hr: Postavke
