EtherAPI (1.0.1-rc2) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: Currency
is: Gjaldmiðill

en: Default currency
is: Sjálfgefinn gjaldmiðill

en: The configuration options have been saved.
is: Stillingarnar hafa verið vistaðar.

en: Settings
is: Stillingar

en: Payment
is: Greiðslumáti
