EtherAPI (1.0.1-rc2) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
ru: Сохранить конфигурацию

en: Currency
ru: Валюта

en: Default currency
ru: Валюта по умолчанию

en: The configuration options have been saved.
ru: Настройки конфигурации были успешно сохранены.

en: Settings
ru: Настройки

en: Payment
ru: Оплата

en: Sum
ru: Сумма
