EtherAPI (1.0.1-rc2) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Currency
sk: Mena

en: Default currency
sk: Predvolená mena

en: The configuration options have been saved.
sk: Nastavenia konfigurácie boli uložené.

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Payment
sk: Platba
