EtherAPI (1.0.1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Currency
el: Νόμισμα

en: Default currency
el: Προεπιλεγμένη ισοτιμία

en: The configuration options have been saved.
el: Οι επιλογές διευθέτησης αποθηκεύτηκαν.

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Payment
el: Πληρωμή

en: Sum
el: Άθροισμα
