EtherAPI (1.0.1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
it: Salva configurazione

en: Currency
it: Valuta

en: Default currency
it: Valuta predefinita

en: The configuration options have been saved.
it: Le opzioni di configurazione sono state salvate.

en: Settings
it: Impostazioni

en: Payment
it: Pagamento

en: Sum
it: Somma
