Enhanced Taxonomy Manager (1.0.1) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Taxonomy
de: Taxonomie

en: - None -
de: - Nicht festgelegt/ausgewählt -

en: Parent
de: Übergeordnet

en: Save
de: Speichern

en: Add term
de: Begriff hinzufügen

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: About
de: Über

en: Add New Term
de: Neuen Begriff hinzufügen
