Enhanced Taxonomy Manager (1.0.1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
th: หมวดหมู่

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Save
th: บันทึก

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: About
th: เกี่ยวกับ
