Enhanced Taxonomy Manager (2.0.1) - en to ps translation catalogue (20 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Taxonomy
ps: دژوو يابوټو دويش (ټکسانومي)

en: Edit
ps: سمون

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Parent
ps: پلرين

en: Name
ps: نوم

en: Add
ps: زیاتول

en: View
ps: ليد

en: History
ps: تاريخ

en: Add term
ps: اصطلاح زیاتول

en: All
ps: ټول

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Close
ps: تړل

en: published
ps: خپاره شوي

en: Undo
ps: ناکړ

en: Deleted
ps: ړنګ شو

en: Today
ps: نن

en: Collapse
ps: غونډول
