Enhanced Taxonomy Manager (2.0.1) - en to se translation catalogue (14 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Edit
se: Rievdat

en: Name
se: Namma

en: Save
se: Vurke

en: Add
se: Lasit

en: View
se: Čájet

en: History
se: Historjá

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: All
se: Buot

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: Close
se: Gidde

en: published
se: almmuhuvvon
