Enhanced Taxonomy Manager (2.2.0-beta12) - en to bs translation catalogue (32 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: Language
bs: Jezik

en: Taxonomy
bs: Taksonomija

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Search
bs: Pretraga

en: Weight
bs: Težina

en: Parent
bs: Roditelj

en: Depth
bs: Dubina

en: Name
bs: Ime

en: Import
bs: Uvezi

en: Export
bs: Izvezi

en: Field
bs: Polje

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Add
bs: Dodaj

en: View
bs: Pregled

en: History
bs: Istorija

en: Vocabularies
bs: Riječnik

en: Created
bs: Kreiran

en: All
bs: Sve

en: Published
bs: Objavljeno

en: Vocabulary
bs: Riječnik

en: Tools
bs: Alati

en: Edit term
bs: Izmjeni termin

en: published
bs: objavljen

en: Undo
bs: Povrati

en: Today
bs: Danas

en: by
bs: od

en: Publish
bs: Objavi

en: Unpublish
bs: Ukloni status objave
