Enhanced Taxonomy Manager (2.2.0-beta12) - en to sr translation catalogue (20 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Language
sr: Језик

en: Edit
sr: Измени

en: Search
sr: Претрага

en: Weight
sr: Тежина

en: Parent
sr: Надређен

en: Name
sr: Име

en: Import
sr: Увоз

en: Export
sr: Извоз

en: Save
sr: Сачувај

en: Move
sr: Премести

en: View
sr: Преглед

en: Created
sr: Направљено

en: Undefined
sr: Недефинисано

en: Unpublished
sr: Необјабљено

en: Entity type
sr: Тип ентитета
