Enhanced Taxonomy Manager (2.2.0-beta14) - en to hu translation catalogue (83 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Description
hu: Leírás

en: Language
hu: Nyelv

en: Taxonomy
hu: Taxonómia

en: unpublished
hu: rejtett

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Search
hu: Keresés

en: Weight
hu: Súly

en: Parent
hu: Szülő

en: Depth
hu: Mélység

en: Name
hu: Név

en: Back
hu: Vissza

en: Field
hu: Mező

en: Save
hu: Mentés

en: Move
hu: Mozgatás

en: Add
hu: Hozzáadás

en: View
hu: Megtekintés

en: History
hu: Történet

en: Vocabularies
hu: Szótárak

en: Add term
hu: Kifejezés hozzáadása

en: Created
hu: Létrehozva

en: Separator
hu: Elválasztó

en: All
hu: Mind

en: Added
hu: Hozzáadva

en: Published
hu: Közzétéve

en: Vocabulary
hu: Szótár

en: Term ID
hu: Kifejezésazonosító

en: Advanced
hu: Haladó

en: Merge
hu: Egyesít

en: Terms
hu: Kifejezések

en: Tools
hu: Eszközök

en: Tab
hu: Fül

en: Close
hu: Bezár

en: Stats
hu: Statisztika

en: Undefined
hu: Meghatározatlan

en: Edit term
hu: Kifejezés szerkesztése

en: Clear
hu: Törlés

en: published
hu: közzétett

en: Undo
hu: Visszavonás

en: Deleted
hu: Törölt

en: Today
hu: Ma

en: Yesterday
hu: Tegnap

en: Import failed.
hu: A betöltés sikertelen.

en: Delete term
hu: Kifejezés törlése

en: Standard
hu: Általános

en: Unpublished
hu: Rejtett

en: by
hu: -

en: Loading...
hu: Betöltés…

en: Edit vocabulary
hu: Szótár szerkesztése

en: Publish
hu: Közzététel

en: Unpublish
hu: Elrejtés

en: Move down
hu: Mozgatás le

en: Move up
hu: Mozgatás fel

en: current
hu: jelenlegi

en: Expand
hu: Kiterjeszt

en: Restore
hu: Visszaállítás

en: Duplicates
hu: Duplikátumok

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Behavior
hu: Viselkedés

en: selected
hu: kiválasztott

en: Download CSV
hu: CSV letöltése

en: Entity type
hu: Entitástípus

en: Root level
hu: Gyökérszint

en: This week
hu: A héten

en: Saving...
hu: Mentés…

en: Comma (,)
hu: Vessző (,)

en: Semicolon (;)
hu: Pontosvessző (;)

en: Bulk Operations
hu: <em>Bulk Operations</em>

en: No terms selected.
hu: Nem lett kifejezés kiválasztva.

en: Search Terms
hu: Keresési kifejezések

en: undone
hu: visszavonható

en: Name is required.
hu: A név megadása szükséges.

en: References
hu: Hivatkozások

en: Invalid operation.
hu: Érvénytelen művelet.

en: Edited
hu: Szerkesztve

en: Collapse
hu: Összecsuk

en: Save Order
hu: Sorrend mentése

en: Add child
hu: Gyermek hozzáadása

en: Searching...
hu: Keresés...

en: Loading…
hu: Töltés...
