Enhanced Taxonomy Manager (2.2.0-beta14) - en to ky translation catalogue (8 entries)

en: Status
ky: Абалы

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Cancel
ky: Баш тартуу

en: Language
ky: Тил

en: Search
ky: Издөө

en: Weight
ky: Салмагы

en: Save
ky: Сактоо
