Enhanced Taxonomy Manager (2.2.0-beta14) - en to lo translation catalogue (8 entries)

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Search
lo: ຄົ້ນຫາ

en: Save
lo: ບັນທຶກ

en: View
lo: ພາບລວມ

en: History
lo: ປະຫວັດ

en: Clear
lo: ລົບລ້າງ
