Enhanced Taxonomy Manager (2.2.0-beta15) - en to jv translation catalogue (36 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: Language
jv: Basa

en: Taxonomy
jv: Taksonomi

en: Edit
jv: Sunting

en: Search
jv: Goléki

en: Weight
jv: Urutan

en: Parent
jv: Induk

en: Depth
jv: Jerone

en: Name
jv: Jeneng

en: Import
jv: Ngimpor

en: Export
jv: Ngékspor

en: Save
jv: Simpen

en: Add
jv: Tambah

en: View
jv: Tampilan

en: History
jv: Sejarah

en: Vocabularies
jv: Kosakata

en: Add term
jv: Tambah tetembungan

en: Created
jv: Digawé

en: Separator
jv: Watesan

en: All
jv: Kabèh

en: Published
jv: Dipacak

en: Vocabulary
jv: Vokabulari

en: Term ID
jv: ID tetembungan

en: Advanced
jv: Mahir

en: Undefined
jv: Durung didefinisi

en: published
jv: dipacak

en: Undo
jv: Baléknā

en: Deleted
jv: Dibusak

en: Today
jv: Dinā iki

en: Standard
jv: Standar

en: Expand
jv: Kembangna

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: Collapse
jv: Nyusut
