Enhanced Taxonomy Manager (2.2.0-beta17) - en to te translation catalogue (34 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Description
te: వివరణ

en: Language
te: భాష

en: Taxonomy
te: వర్గీకరణ

en: unpublished
te: అప్రచురితం

en: Edit
te: మార్చు

en: Search
te: వెతుకు

en: Weight
te: భారం

en: Depth
te: లోతు

en: Name
te: పేరు

en: Import
te: దిగుమతించు

en: Export
te: ఎగుమతించు

en: Back
te: వెనక్కి

en: Field
te: ఖాళీ

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Move
te: తరలించు

en: Add
te: చేర్చు

en: View
te: చూడు

en: History
te: చరితం

en: Vocabularies
te: పదజాలాలు

en: Created
te: సృష్టితం

en: All
te: అన్నీ

en: Tools
te: పనిముట్లు

en: Close
te: మూసివేయి

en: Stats
te: గణాంకాలు

en: published
te: ప్రచురితం

en: Today
te: ఈరోజు

en: Yesterday
te: నిన్న

en: Unpublished
te: ప్రచురింపబడనివి

en: Publish
te: ప్రచురించు

en: This week
te: ఈ వారం
