Enhanced Taxonomy Manager (2.2.0-beta19) - en to ht translation catalogue (12 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Language
ht: Lang

en: Search
ht: Chèche

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: All
ht: Tout

en: Vocabulary
ht: Vokabilè

en: Tools
ht: Outi

en: Publish
ht: Pibliye

en: Unpublish
ht: Depibliye
