Enhanced Taxonomy Manager (2.2.0-beta19) - en to ne translation catalogue (29 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Language
ne: भाषा

en: Taxonomy
ne: टक्सोनोमी

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Parent
ne: मूल

en: Name
ne: नाम

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: View
ne: दृश्य

en: History
ne: इतिहास

en: Add term
ne: नयाँ शब्द थप्नुहोस्

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: All
ne: सबै

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Advanced
ne: बिस्तृत

en: Undefined
ne: अपरिभाषित

en: Clear
ne: सफा

en: published
ne: प्रकासित भएको

en: Undo
ne: पूर्वस्थितिमा फर्काउनुस

en: Today
ne: आज

en: Machine name
ne: मशीन नाम
