Enhanced Taxonomy Manager (2.2.0-beta19) - en to ta translation catalogue (46 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Language
ta: மொழி

en: Taxonomy
ta: இனங்கள்

en: unpublished
ta: வெளியிடப்படாத

en: Edit
ta: மாற்று

en: Search
ta: தேடல்

en: Weight
ta: எடை

en: Parent
ta: பெற்றோர்

en: Depth
ta: ஆழம்

en: Name
ta: பெயர்

en: Import
ta: இறக்குமதி

en: Export
ta: ஏற்றுமதி

en: Field
ta: புலம்

en: Save
ta: சேமி

en: Add
ta: சேர்

en: View
ta: பார்

en: History
ta: வரலாறு

en: Vocabularies
ta: சொற்றொகுதிகள்

en: Add term
ta: சொல்லை இணை

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Separator
ta: பிரிப்பான்

en: All
ta: எல்லா

en: Published
ta: வெளியிடப்பட்டது

en: Vocabulary
ta: சொற்றொகுதி

en: Term ID
ta: சொல் குறியெண்

en: Advanced
ta: மேம்பட்ட

en: Tools
ta: கருவிகள்

en: Close
ta: மூடு

en: Undefined
ta: வரையறுக்கப்படாதது

en: Edit term
ta: வகையை மாற்று

en: published
ta: வெளியிடப்பட்டது

en: Undo
ta: மீளச்செய்க

en: Deleted
ta: நீக்கப்பட்டது

en: Today
ta: இன்று

en: Standard
ta: தரமானது

en: Unpublished
ta: வெளியிடப்படாத

en: Loading...
ta: ஏற்றுகிறது ...

en: Publish
ta: வெளியிடுக

en: Unpublish
ta: வெளியிடாதே

en: Expand
ta: விரிவுபடுத்து

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: Loading…
ta: ஏற்றுதல் ...
