Enhanced Taxonomy Manager (2.2.0-beta21) - en to ca translation catalogue (78 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Language
ca: Llengua

en: Taxonomy
ca: Taxonomia

en: unpublished
ca: sense publicar

en: Edit
ca: Edita

en: Search
ca: Cerca

en: Weight
ca: Pes

en: Parent
ca: Pare

en: Depth
ca: Profunditat

en: Name
ca: Nom

en: Import
ca: Importa

en: Export
ca: Exporta

en: Back
ca: Enrere

en: Field
ca: Camp

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Save
ca: Desa

en: Move
ca: Mou

en: Add
ca: Afegeix

en: View
ca: Mostra

en: History
ca: Història

en: Vocabularies
ca: Vocabularis

en: Add term
ca: Afegeix un terme

en: Created
ca: Creat

en: Separator
ca: Separador

en: All
ca: Tot

en: Published
ca: Publicat

en: Vocabulary
ca: Vocabulari

en: Term ID
ca: ID del terme

en: Advanced
ca: Avançat

en: Merge
ca: Fusiona

en: Terms
ca: Termes

en: Select all
ca: Selecciona-ho tot

en: Tools
ca: Eines

en: Clone
ca: Clona

en: Tab
ca: Pestanya

en: Close
ca: Tanca

en: Modified
ca: Modificat

en: Undefined
ca: Sense definir

en: Edit term
ca: Edita terme

en: Clear
ca: Neteja

en: published
ca: publicat

en: Undo
ca: Desfés

en: Deleted
ca: Eliminat

en: Today
ca: Avui

en: Yesterday
ca: Ahir

en: Delete term
ca: Esborra terme

en: Last modified
ca: Modificat per darrer cop

en: Standard
ca: Estàndard

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: by
ca: per

en: Loading...
ca: Carregant...

en: Edit vocabulary
ca: Edita vocabulari

en: Publish
ca: Publica

en: Unpublish
ca: Retira

en: Move down
ca: Mou cap abaix

en: Move up
ca: Mou cap amunt

en: current
ca: actual

en: Expand
ca: Expandeix

en: Usage
ca: Ús

en: info
ca: informació

en: Restore
ca: Restaura

en: Columns
ca: Columnes

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Case sensitive
ca: Sensible a minúscules i majúscules

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: This week
ca: Aquesta setmana

en: Comma (,)
ca: Coma (,)

en: Semicolon (;)
ca: Punt i coma (;)

en: No terms selected.
ca: No s'ha seleccionat cap terme.

en: Search Terms
ca: Termes de cerca

en: References
ca: Referències

en: Collapse
ca: Col·lapsa

en: Add child
ca: Afegeix un fill

en: Loading…
ca: Carregant...
