Enhanced Taxonomy Manager (2.2.0-beta21) - en to hy translation catalogue (39 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Language
hy: Լեզու

en: Taxonomy
hy: Տաքսոնոմիա

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Search
hy: Որոնել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Parent
hy: Ծնող

en: Depth
hy: Խորություն

en: Name
hy: Անուն

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Export
hy: Արտահանել

en: Back
hy: Հետ

en: Field
hy: Դաշտ

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Save
hy: Պահպանել

en: Add
hy: Ավելացնել

en: View
hy: Դիտել

en: History
hy: Պատմություն

en: Vocabularies
hy: Բառարաններ

en: Add term
hy: Ավելացնել տերմին

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Vocabulary
hy: Բառարան

en: Tools
hy: Գործիքներ

en: Undefined
hy: Չսահմանված

en: published
hy: հրատարակված

en: Undo
hy: Չեղարկել

en: Deleted
hy: Ջնջված է

en: Today
hy: Այսօր

en: Standard
hy: Ստանդարտ

en: Unpublish
hy: Ապահրապարակել

en: info
hy: տեղեկություն

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը

en: Collapse
hy: Փակել
