Enhanced Taxonomy Manager (2.2.0-beta21) - en to ka translation catalogue (34 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Language
ka: ენა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Search
ka: ძიება

en: Weight
ka: წონა

en: Parent
ka: მშობელი

en: Name
ka: სახელი

en: Import
ka: იმპორტი

en: Export
ka: ექსპორტი

en: Field
ka: ველი

en: Add
ka: დამატება

en: History
ka: ისტორია

en: Vocabularies
ka: ლექსიკონები

en: Created
ka: შექმნილია

en: Separator
ka: გამყოფი

en: All
ka: ყველა

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Vocabulary
ka: ლექსიკონი

en: Advanced
ka: გაფართოებული

en: Select all
ka: ყველას მონიშვნა

en: Tools
ka: ხელსაწყოები

en: Edit term
ka: ტერმინის შესწორება

en: published
ka: გამოქვეყნებული

en: Deleted
ka: წაშლილი

en: Today
ka: დღეს

en: by
ka: ავტორი

en: Loading...
ka: იტვირთება...

en: Edit vocabulary
ka: ლექსიკონის რედაქტირება

en: Publish
ka: გამოქვეყნება

en: info
ka: ინფორმაცია
