Enhanced Taxonomy Manager (2.2.0-beta21) - en to lt translation catalogue (78 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: Taxonomy
lt: Sistematika

en: unpublished
lt: nepublikuota

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Search
lt: Paieška

en: Weight
lt: Svoris

en: Parent
lt: Tėvinis

en: Depth
lt: Gylis

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Import
lt: Importuoti

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Back
lt: Atgal

en: Field
lt: Laukelis

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Save
lt: Saugoti

en: Move
lt: Perkelti

en: Add
lt: Pridėti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: History
lt: Istorija

en: Vocabularies
lt: Žodynai

en: Add term
lt: Pridėti terminą

en: Created
lt: Sukurta

en: Separator
lt: Skirtukas

en: All
lt: Visi

en: Added
lt: Pridėta

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Vocabulary
lt: Žodynas

en: Term ID
lt: Termino ID

en: Advanced
lt: Papildomai

en: Merge
lt: Sujungti

en: Terms
lt: Terminai

en: Select all
lt: Pasirinkti visus

en: Tools
lt: Įrankiai

en: Clone
lt: Klonuoti

en: Close
lt: Uždaryti

en: Modified
lt: Redaguota

en: Undefined
lt: Nenurodyta

en: Edit term
lt: Redaguoti terminą

en: Clear
lt: Išvalyti

en: published
lt: paskelbtas

en: Undo
lt: Atšaukti

en: Deleted
lt: Pašalinta

en: Today
lt: Šiandien

en: Yesterday
lt: Vakar

en: Delete term
lt: Ištrinti terminą

en: Standard
lt: Standartinis

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: by
lt: pagal

en: Loading...
lt: Kraunama..

en: Edit vocabulary
lt: Redaguoti žodyną

en: Publish
lt: Paskelbta

en: Unpublish
lt: Nepaskelbta

en: Move down
lt: Perkelti žemyn

en: Move up
lt: Perkelti aukštyn

en: Expand
lt: Išplėsti

en: Usage
lt: Naudojimas

en: info
lt: informacija

en: Restore
lt: Atstatyti

en: Columns
lt: Stulpeliai

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Case sensitive
lt: Skirti didžiąsias ir mažąsias raides

en: Download CSV
lt: Atsisiųsti CSV

en: Entity type
lt: Esybės tipas

en: Comma (,)
lt: Kablelis (,)

en: Semicolon (;)
lt: Kabliataškis (;)

en: No terms selected.
lt: Terminų nepasirinkta.

en: undone
lt: panaikintas

en: root level
lt: šakninis lygis

en: Collapse
lt: Sutraukti

en: Invalid term selection.
lt: Klaidingas terminų pasirinkimas.

en: Add child
lt: Pridėti antrinį elementą

en: Loading…
lt: Kraunama…

en: Max weight
lt: Maksimalus svoris
