Enhanced Taxonomy Manager (2.2.0-beta21) - en to my translation catalogue (35 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Search
my: ရှာရန်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Name
my: အမည်

en: Import
my: သွင်းရန်

en: Export
my: ပြန်ထုတ်ရန်

en: Back
my: နောက်သို့

en: Preview
my: အစမ်းကြည့်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: History
my: သမိုင်းမှတ်တမ်း

en: Add term
my: ဝေါဟာရ ထည့်ရန်

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Advanced
my: အဆင်မြင့်

en: Select all
my: အားလုံးရွေးရန်

en: Tools
my: ကိရိယာများ

en: Clone
my: ပုံစံတူထပ်ပွားပါ

en: Undefined
my: မသတ်မှတ် ရသေးပါ

en: Clear
my: ရှင်းလင်းပါ

en: published
my: ရေးသားပြီး

en: Undo
my: မပြုလုပ်တော့

en: Deleted
my: ပယ်ဖျက်ပြီး

en: Today
my: ယနေ့

en: Standard
my: စံ

en: Publish
my: ထုတ်ဝေပါ

en: info
my: သတင်းအချက်အလက်

en: Case sensitive
my: စားလုံးအမှားအယွင်းပြုလုပ်၍ မရပါ။

en: Name is required.
my: နာမည်တခုခုရေးဖို့လိုအပ်ပါတယ်
