Enhanced Taxonomy Manager (2.2.0-beta21) - en to sq translation catalogue (33 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Language
sq: Gjuha

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Search
sq: Kërko

en: Weight
sq: Pesha

en: Parent
sq: Prindi

en: Name
sq: Emri

en: Import
sq: Importo

en: Export
sq: Eksporto

en: Preview
sq: Shikoje

en: Save
sq: Ruaj

en: View
sq: Shfaq

en: History
sq: Kronollogjia

en: Vocabularies
sq: Fjalorët

en: Add term
sq: Shto një term

en: Created
sq: Krijuar

en: All
sq: Të gjitha

en: Published
sq: Publikuar

en: Vocabulary
sq: Fjalori

en: Edit term
sq: Ndrysho termin

en: published
sq: publikuar

en: Undo
sq: Anullo

en: Deleted
sq: Eleminuar

en: by
sq: nga

en: Edit vocabulary
sq: Ndrysho fjalorin

en: Publish
sq: Publiko

en: Unpublish
sq: Hiq nga publikimi

en: Expand
sq: Shpalos

en: info
sq: informacion
