Enhanced Taxonomy Manager (2.2.0-beta24) - en to af translation catalogue (30 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: Language
af: Taal

en: Edit
af: Wysig

en: Search
af: Soek

en: Weight
af: Gewig

en: Parent
af: Voorganger

en: Name
af: Naam

en: Import
af: Voer in

en: Export
af: Voer uit

en: Back
af: Terug

en: Preview
af: Voorskou

en: Save
af: Stoor

en: Add
af: Voeg by

en: View
af: Wys

en: History
af: Geskiedenis

en: Add term
af: Voeg term by

en: Created
af: Geskep

en: All
af: Alle

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Vocabulary
af: Woordeskat

en: Edit term
af: Wysig term

en: published
af: gepubliseerd

en: Undo
af: Maak ongedaan

en: Deleted
af: Uitgewis

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd

en: by
af: deur

en: Edit vocabulary
af: Wysig woordeskat
