Enhanced Taxonomy Manager (2.2.0-beta24) - en to ast translation catalogue (33 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: Language
ast: Llingua

en: Taxonomy
ast: Taxonomía

en: Edit
ast: Editar

en: Search
ast: Guetar

en: Weight
ast: Pesu

en: Parent
ast: Padre

en: Name
ast: Nome

en: Import
ast: Importar

en: Export
ast: Esportar

en: Field
ast: Campu

en: Preview
ast: Entever

en: Save
ast: Guardar

en: Add
ast: Amestar

en: View
ast: Vista

en: History
ast: Historial

en: Vocabularies
ast: Vocabularios

en: Add term
ast: Amestar términu

en: Created
ast: Fechu

en: All
ast: Too

en: Published
ast: Espublizáu

en: Vocabulary
ast: Vocabulariu

en: Term ID
ast: ID del términu

en: Close
ast: Zarrar

en: Edit term
ast: Editar términu

en: published
ast: espublizáu

en: Undo
ast: Desfacer

en: Deleted
ast: Desaniciáu

en: Standard
ast: Estándar
