Enhanced Taxonomy Manager (2.2.0-beta24) - en to et translation catalogue (73 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: Language
et: Keel

en: Taxonomy
et: Klassifikatsioon

en: unpublished
et: avaldamata

en: Edit
et: Muuda

en: Search
et: Otsing

en: Weight
et: Kaal

en: Parent
et: Vanem

en: Depth
et: Sügavus

en: Name
et: Nimi

en: Import
et: Impordi

en: Export
et: Ekspordi

en: Back
et: Tagasi

en: Field
et: Väli

en: Preview
et: Eelvaade

en: Save
et: Salvesta

en: Move
et: Liiguta

en: Add
et: Lisa

en: View
et: Kuva

en: History
et: Ajalugu

en: Vocabularies
et: Sõnastikud

en: Add term
et: Lisa termin

en: Created
et: Loodud

en: Separator
et: Eraldaja

en: All
et: Kõik

en: Published
et: Avaldatud

en: Vocabulary
et: Sõnastik

en: Term ID
et: Termini ID

en: Advanced
et: Täpsem

en: Terms
et: Terminid

en: Select all
et: Vali kõik

en: Tools
et: Tööriistad

en: Clone
et: Klooni

en: Close
et: Sulge

en: Modified
et: Muudetud

en: Undefined
et: Defineerimata

en: Edit term
et: Muuda terminit

en: Clear
et: Tühjenda

en: published
et: avaldatud

en: Undo
et: Võta tagasi

en: Deleted
et: Kustutatud

en: Today
et: Täna

en: Yesterday
et: Eile

en: Delete term
et: Kustuta termin

en: Last modified
et: Viimati muudetud

en: Standard
et: Standardne

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: by
et: postitas

en: Loading...
et: Laadimine...

en: Edit vocabulary
et: Muuda sõnastikku

en: Publish
et: Avalda

en: Unpublish
et: Muuda mitteavaldatuks

en: Children
et: Alamlehed

en: Expand
et: Ava

en: Restore
et: Taastamine

en: Columns
et: Veerud

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Case sensitive
et: Tõstutundlik

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: Comma (,)
et: Koma (,)

en: Semicolon (;)
et: Semikoolon (;)

en: No description
et: Kirjeldus puudub

en: Search Terms
et: Otsisõned

en: Name is required.
et: Nimi on nõutud.

en: References
et: Viited

en: Edited
et: Muudetud

en: Collapse
et: Lükka kokku

en: Term Description
et: Termini kirjeldus

en: Loading…
et: Laen...
