Enhanced Taxonomy Manager (2.2.0-beta24) - en to ro translation catalogue (58 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: Description
ro: Descriere

en: Language
ro: Limba

en: Taxonomy
ro: Taxonomie

en: Edit
ro: Editați

en: Search
ro: Căutare

en: Weight
ro: Greutate

en: Parent
ro: Părinte

en: Depth
ro: Adâncime

en: Name
ro: Nume

en: Back
ro: Înapoi

en: Field
ro: Câmp

en: Preview
ro: Previzualizare

en: Save
ro: Salvare

en: Add
ro: Adaugă

en: View
ro: Afișează

en: History
ro: Istoric

en: Vocabularies
ro: Vocabulare

en: Add term
ro: Adaugă termen

en: Created
ro: Creat

en: All
ro: Toate

en: Published
ro: Publicat

en: Vocabulary
ro: Vocabular

en: Term ID
ro: ID-ul termenului

en: Advanced
ro: Avansat

en: Select all
ro: Selectați tot

en: Tools
ro: Instrumente

en: Clone
ro: Clonare

en: Close
ro: Închideți

en: Stats
ro: Statistici

en: Modified
ro: Modificat

en: Undefined
ro: Nedefinit

en: Edit term
ro: Modifică termen

en: Clear
ro: Elimină

en: published
ro: publicat

en: Deleted
ro: Șters

en: Today
ro: Azi

en: Delete term
ro: Șterge termen

en: Last modified
ro: Ultima modificare

en: Unpublished
ro: Nepublicat

en: by
ro: adăugat de

en: Loading...
ro: Încărcare...

en: Edit vocabulary
ro: Modifică clasificare

en: Publish
ro: Publică

en: Unpublish
ro: Anulați publicarea

en: Expand
ro: Expandare

en: Usage
ro: Utilizare

en: Restore
ro: Restaurează

en: Columns
ro: Coloane

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Case sensitive
ro: Sensibil la majuscule

en: Entity type
ro: Tip de entitate

en: Collapse
ro: Restrângeți

en: Save Order
ro: Salvează comanda

en: Loading…
ro: Se încarcă...
