Enhanced Taxonomy Manager (2.2.0-beta24) - en to ug translation catalogue (26 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: Name
ug: ئىسىم

en: Import
ug: ئىمپورت

en: Export
ug: ئېكىسپورتلاش

en: Preview
ug: كۆرۈپ بېقىش

en: Add
ug: قوشۇش

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: History
ug: مەشغۇلات خاتىرىسى

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: All
ug: ھەممە

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Advanced
ug: تەپسىلىي

en: Select all
ug: ھەممىنى تاللاش

en: Clone
ug: كۆچۈرۈش

en: Close
ug: يېپىش

en: published
ug: ئېلان قىلىندى

en: Undo
ug: يېنىۋېلىش

en: Deleted
ug: ئۆچۈرۈلدى

en: Find
ug: ئىزدەش

en: Publish
ug: ئېلان قىلىش

en: Restore
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Saving...
ug: ساقلىنىۋاتىدۇ ...
